Usługi hydrauliczne
Zielona Góra, Nowa Sól i okolice.

Montaż instalacji z rur miedzianych.

Zajmujemy się montażem oraz naprawą systemów hydraulicznych wykonanych z rur miedzianych zarówno wody użytkowej jak i centralnego ogrzewania.

Proponuję Państwu montaż pełnej instalacji z rur miedzianych wody ciepłej, zimnej oraz systemów centralnego ogrzewania.

 

Dlaczego warto stosować system rur miedzianych, które zainstaluje hydraulik?

Czytaj więcej: Montaż instalacji z rur miedzianych - Hydraulik Zielona Góra, Hydraulik Nowa Sól, okolice

 

Udrażnianie rur kanalizacyjnych, oczyszczanie rur kanalizacyjnych.

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo udrażnianie rur kanalizacyjnych, oczyszczanie rur kanalizacyjnych - maszyną do udrażniania.
      Niejednokrotnie pewnie zdarzyło się, że zatkały się Państwu rury odpływowe, rury kanalizacyjne biegnące od odbiorników hydraulicznych do kanalizacji. Często takie zdarzenie zapowiada nieprzyjemne bulgotanie w rurach w momencie, odpływania resztek wody do rur kanalizacyjnych.
Interweniuj już wtedy!!!
Czytaj więcej: Udrażnianie kanalizacji, rur kanalizacyjnych, rur odpływowych
Inspekcja rur kanalizacyjnych kamera inspekcyjną.
Inspekcja rur kanalizacyjnych.

Przegląd rur kanalizacyjnych kamerą inspekcyjną.       (5 m) 

 Usługa inspekcji rur kanalizacyjnych kamerą ma uzasadnienie w wielu przypadkach. Zwróć uwagę na to czy często zdarza się Tobie, że rury kanalizacyjne znajdujące się w domu, mieszkaniu lub biurze zapychają się.

Jak wiele pieniędzy wydałeś już na hydraulika, żeby odetkał Twoją kanalizację i nie znasz przyczyn z jakich powodów zatyka się ona zbyt często. Podejrzewasz, że jest już stara - i to jest wynik zapychania się?

Nic bardziej mylnego - nie zawsze stara instalacja kanalizacyjna musi być powodem zapychania się rur - warto jest zobaczyć co dzieje się w rurach - dzięki usłudze Inspekcja rur kamerą możesz dowiedzieć się co dzieje się w Twoich rurach kanalizacyjnych.

Po wykonaniu usługi Inspekcji rur kanalizacyjnych według życzenia możesz otrzymać fillm w formacie Avi lub Flash (przykładowy film z inspekcji znajdziesz poniżej):

                                                             

Alternative flash content

Requirements

Możesz otrzymać również dokumentację fotograficzną:

 Monitoring rur kanalizacyjnych kamerą inspekcyjną może mieć również zastosowanie przy dokonaniu decyzji o wymianie instalacji kanalizacyjnej. O podjęciu decyzji o wykonaniu czyszczenia ciśnieniowego lub mechanicznego.

 

Montaż wanien, brodzików, sedesów, umywalek, bidetów, kabin prysznicowych, paneli prysznicowych.

           Zaczynasz remont i szukacie hydraulika, który przygotuje instalację pod przyszły montaż wanny, brodzika, umywalki, bidetu, toalety (wc). Szukacje osoby, która zabuduje wannę, brodzik, zamontuje kabinę prysznicową? Dobrze trafiliście. 

           Kupując mieszkanie zwłaszcza od dewelopera możecie Państwo, liczyć się z zamówieniem hydraulika do tzw białego montażu.

Czytaj więcej: Biały montaż
Zamrażanie rur instalacji wodnych oraz CO.

 Wśród naszych usług hydraulicznych chcieliśmy Państwu zaproponować  usługę zamrażania rur.

Zapewne niejednokrotnie zdarzyło się Wam,  że podczas różnego rodzaju prac wykonywanych przez hydraulika mieliście dylemat co zrobić zimą z grzejnikami. Jak je wymienić zwłaszcza gdy nie można 

'
Partnerzy:
Elektryk Zielona Góra
Sprzatanie grobów Zielona Góra
Opieka nad grobami Zielona Góra
'.

El-Hydro Instal Lider – krótka informacja i profilu działaności:

Hydraulik Zielona Góra - Hydraulik Nowa Sól Znajdziecie u nas wiele usług hydraulicznych, które chętnie wykonujemy na terenie Zielonej Góry, Nowej Soli, Raculi, Dżonkowa, Sulechowa.

Udrażnianie rur kanalizacyjnych - zajmujemy się udrażnianiem i przepychaniem kanalizacji. Więcej informacji znajdziecie Państwo w dziale usługi hydrauliczne.

Naprawy instalacji hydraulicznych - usługa przeznaczona dla osób, których instalacja została nagle uszkodzona lub zniszczona.

stat4u