Usługi hydrauliczne
Zielona Góra, Nowa Sól i okolice.

Hydraulik- inspekcja rur kanalizacyjnych.

Przegląd rur kanalizacyjnych kamerą inspekcyjną.       (5 m) 

 Usługa inspekcji rur kanalizacyjnych kamerą ma uzasadnienie w wielu przypadkach. Zwróć uwagę na to czy często zdarza się Tobie, że rury kanalizacyjne znajdujące się w domu, mieszkaniu lub biurze zapychają się.

Jak wiele pieniędzy wydałeś już na hydraulika, żeby odetkał Twoją kanalizację i nie znasz przyczyn z jakich powodów zatyka się ona zbyt często. Podejrzewasz, że jest już stara - i to jest wynik zapychania się?

Nic bardziej mylnego - nie zawsze stara instalacja kanalizacyjna musi być powodem zapychania się rur - warto jest zobaczyć co dzieje się w rurach - dzięki usłudze Inspekcja rur kamerą możesz dowiedzieć się co dzieje się w Twoich rurach kanalizacyjnych.

Po wykonaniu usługi Inspekcji rur kanalizacyjnych według życzenia możesz otrzymać fillm w formacie Avi lub Flash (przykładowy film z inspekcji znajdziesz poniżej):

                                                             

Alternative flash content

Requirements

Możesz otrzymać również dokumentację fotograficzną:

 Monitoring rur kanalizacyjnych kamerą inspekcyjną może mieć również zastosowanie przy dokonaniu decyzji o wymianie instalacji kanalizacyjnej. O podjęciu decyzji o wykonaniu czyszczenia ciśnieniowego lub mechanicznego.

 

Udrażnianie kanalizacji do 34 metrów.

Wykonujemy usługę udrażniania rur kanalizacyjnych spiralą elektryczną. Dodatkowo możecie Państwo zamówić usługę dokładnego ciśnieniowego czyszczenia rur kanalizacyjnych - zakres czyszczenia 20 metrów. Zapraszamy wszystkich z Zielonej Góry oraz okolic.

Więcej o usłudze...

Biały montaż.

Wykonujemy montaż raz wymianę urządzeń sanitarnych. Wśród odbiorników hydraulicznych jakie montujemy znajdują się baterie, baterie prysznicowe, baterie podtynkowe, brodziki, kabiny prysznicowe, toalety kompaktowe oraz podtynkowe, wanny i inny osprzęt hydrauliczny. Zapraszamy wszystkich z Zielonej Góry, Nowej Soli oraz okolic.

Więcej o usłudze...

Zamrażanie rur

Zamrażanie rur. Chcesz zmienić grzejnik a koszty spuszczenia wody są wysokie? Nie chcesz tego zgłaszać administracji lub spółdzielni? Zadzwoń!

Więcej o usłudze...

O nas.

Prace hydrauliczne wykonywane przez naszą firmę El - Hydro Instal Lider wykonujemy z pasją oraz ze starannością. Do każdego Klienta staramy się podejść indywidualnie.

Zapraszamy do zamówienia usługi hydraulicznej!!!

OPINIE KLIENTÓW

USŁUGI HYDRAULICZNE NA TERENIE ZIELONEJ GÓRY, NOWEJ SOLI ORAZ OKOLIC

Dziękuję firmie El-Hydro za profesjonalnie wykonaną usługę udrażniania rur.

Anna z Nowej Soli

Bardzo dobry fachowiec. profesjonalne wykonanie instalacji hydraulicznej.

Elżbieta z Zielonej Góry

Profesjonalne ustawienie brodzika oraz kabiny prysznicowej. Dziekuję!

Paweł Zielona Góra
'
Partnerzy:
Elektryk Zielona Góra
Sprzatanie grobów Zielona Góra
Opieka nad grobami Zielona Góra
'.

El-Hydro Instal Lider – krótka informacja i profilu działaności:

Hydraulik Zielona Góra - Hydraulik Nowa Sól Znajdziecie u nas wiele usług hydraulicznych, które chętnie wykonujemy na terenie Zielonej Góry, Nowej Soli, Raculi, Dżonkowa, Sulechowa.

Udrażnianie rur kanalizacyjnych - zajmujemy się udrażnianiem i przepychaniem kanalizacji. Więcej informacji znajdziecie Państwo w dziale usługi hydrauliczne.

Naprawy instalacji hydraulicznych - usługa przeznaczona dla osób, których instalacja została nagle uszkodzona lub zniszczona.

stat4u