Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

+48533434377  
biuro@hydraulika.zgora.pl

Rydza Śmigłego 14/8
Zielona Góra, 65-610

Pomimo coraz nowszej technologii użytej w produkcji bojlerów elektrycznych dość często zdarza się, ze nagle przestaje płynąć z kranu ciepła woda. Przyczyn może być kilka uszkodzenie termostatu, uszkodzenie grzałki lub innych elementów elektrycznych. Zdarzają się też przecieki lub znacznie zmniejszone ciśnienie wody... Co robić?

 Przede wszystkim nie panikować. Bojler można próbować naprawić lub wymienić na nowy. Przesłanką do podjęcia decyzji jest cena za jaką został kupiony. Trzeba dobrze oszacować czy warto zamówić części oraz serwisanta bojlerów czy też zamówić hydraulika do jego wymiany.

Wymiana grzałki, termostatu lub elementów elektrycznych jest prosta do naprawienia jednak nie każdy się tym zajmuje. Warto też zwrócić uwagę na fakt, że za chwilę mogą uszkodzić się inne elementy bojlera. Producenci niejednokrotnie informują jak długo i przy jakiej twardości wody może bojler funkcjonować prawidłowe.

Przy bojlerach standardowych o małej pojemności do 50L, korzystniejsza  jest wymiana bojlerów na nowe. ..