Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

+48533434377  
biuro@hydraulika.zgora.pl

Rydza Śmigłego 14/8
Zielona Góra, 65-610

Zamrażanie rur

Zobacz jak można łatwo zdemontować grzejnik

Ogrzewanie podłogowe elektryczne

Czy ogrzewanie elektryczne jest opłacalne?

Na dobry dzień - powyżej 18

Dziwne ekipy hydrauliczne.

El-Hydro Instal Lider
Tworzymy nową jakość usług hydraulicznych

Witam Państwa na stronie mojej firmy El-Hydro Instal Lider - Hydraulik Zielona Góra, Pogotowie Hydrauliczne, Usługi hydrauliczne - Zielona Góra, Nowa Sól. Od przeszło 10 lat staram się dostarczać Państwu wysoką jakość usług oraz nowoczesne rozwiązania w instalacjach gazowych, grzewczych, wodno kanalizacyjnych i sanitarnych. Wykonuję również biały montaż, naprawy hydrauliczne oraz udrażnianie rur kanalizacyjnych. mogą Państwo zapoznać się z pełną ofertą usług hydraulicznych w zakładce oferta. Moja firma El-hydro Instal Lider - Hydraulik Zielona Góra, Nowa Sól - swoim działaniem obejmuje obszar zarówno Zielonej Góry, Nowej Soli jak i okolic tych miast. Od samego początku istnienia postawiliśmy na jakość nie na ilość. Dzięki takiemu podejściu do wykonywanych usług hydraulicznych oraz klienta możemy dziś określić się mianem lidera na rynku Zielonej Góry oraz Nowej Soli z zakresu usług: - instalacji wodno - kanalizacyjnej, - napraw instalacji hydraulicznej zarówno w domach jak i mieszkaniach, - montażu ogrzewania podłogowego, - montażu armatury sanitarnej, - drobnych napraw związanych zarówno z bateriami, wymianą silikonu w brodzikach jak również wymianą uszczelek i głowić, - udrażnianiem rur kanalizacyjnych.

Oferta usług hydraulicznych El-Hydro Instal Lider

Usługi hydrauliczne

Montaż instalacji wodnej, Montaż instalacji kanalizacyjnej, przyłącza wodno kanalizacyjne,biały montaż, naprawy hydrauliczne.

Ogrzewanie

Montaż instalacji grzewczych, montaż pieców, kotłów, podgrzewaczy, naprawa instalacji grzewczej, przegląd instalacji ogrzewania, montaż ogrzewania podłogowego, odpowietrzanie instalacji grzewczej oraz grzejników. Zapoznaj się z pełną ofertą usług CO.

Udrażnianie rur kanalizacyjnych

Udrażnianie rur kanalizacyjnych od fi 32 do fi 160, oczyszczanie rur z miękkich osadów, oczyszczanie syfonów, wymiana syfonów, wymiana uszkodzonych rur kanalizacyjnych.

01.

Instalacje wodno - kanalizacyjne - montaż

Nasz hydraulik wykona instalację wodno kanalizacyjną zarówno na etapie budowy domu jak i w trakcie remontu domu, mieszkania, biura sklepu. Naprawa instalacji wod-kan, wymiana zaworów, węży zbrojonych łączeniowych. Wymiana baterii, toalet. Firma El

Dowiedz się więcej

02.

Instalacje grzewcze CO. piece, kotły.

Wykonujemy instalacje grzewcze, Instalacje centralnego ogrzewania (CO), ogrzewanie podłogowe. Wykonujemy również race serwisowe przy instalacjach CO: wymiana pomp obiegowych, naprawa przecieków, odpowietrzanie instalacji grzewczej, wymiana zaworów.

Dowiedz się więcej

03.

Ogrzewanie podłogowe elektryczne

Ogrzewanie podłogowe elektryczne jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, które posiadają energię elektryczną z własnych źródeł odnawialnych. Najbardziej popularnym są panele słoneczne. Użytkowanie ogrzewania elektrycznego jest w takiej sytuacji bardzo tanie.

Dowiedz się więcej

04.

Usuwanie awarii, naprawy instalacji

Usuwamy awarie powstające na sieci wodociągowej oraz kanalizacyjnej. Obsługujemy domy jedno i wielorodzinne, mieszkania, restauracje, hotele, kawiarnie, biura oraz fabryki. Usuwamy przecieki na instalacji wodnej oraz grzewczej. Likwidujemy przecieki w brodzikach.

Dowiedz się więcej

Potrzebujesz profesjonalnych usług hydraulicznych?.

Skontaktuj się z nami.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji zarówno w zakresie wykonania usług, jak również pomocy telefonicznej i doradztwa.

Dowiedz się więcej
Oceń ten artykuł
(8 głosów)
FAQ - najczęściej zadawane pytania do hydraulika

 Naprawy Hydrauliczne, Naprawy osprzętu hydraulicznego

Na czym polega usługa?

 

Usługa naprawy hydrauliczne i naprawy osprzętu hydraulicznego jest związana ze wszystkim naprawami, serwisami urządzeń, wycieków, które nie występują jako nagła awaria. 

Mają Państwo z cieknącym, kranem lekkim wyciekiem na rurze, może zatkały się jakieś filtry wstępne. Hydraulik przyjedzie z miłą chęcią i sprawdzi co da się naprawić , czy coś musi podlegać wymianie. Usługa jest płatna nawet jeżeli zostanie wykonana tylko weryfikacja stanu urządzenia a Państwo nie zdecydujecie się na wymianę.

Usługa jest również związana z wszelkiego rodzaju naprawami przez hydraulika, kabin prysznicowych (wózków przesuwnych, uchwytów, uszczelnień silikonowych oraz uszczelek), wymiany syfonów, udrażniania syfonów, wymiany rur widocznych na zewnątrz jak i pod tynkiem lub posadzką. 

 

 

Montaż centralnego ogrzewania

Na czym polega usługa montażu centralnego ogrzewania?

 

Usługa montażu centralnego ogrzewania jest jedną z bardziej obszernych, kosztownych oraz wymagających od hydraulika instalatora tzw wiedzy książkowej oraz praktycznej (doświadczenia w wykonaniu instalacji centralnego ogrzewania). W usłudze tej zawiera się zarówno instalacja w kotłowni, wyciągnięcie pionów, odgałęzień oraz montaż radiatorów ciepła ( grzejników, kaloryferów). W instalacji centralnego ogrzewania zawiera się również ogrzewanie podłogowe tzw "podłogówka", panele elektryczne, pompy ciepła, piece elektryczne, piece gazowe, piece na paliwo stałe, dmuchawy i inne urządzenia grzewcze oraz wszystkie akcesoria z tym związane.

Instalacje wodne i kanalizacyjne

 Na czym polega usługa?:

Usługa ta polega na wykonaniu kanalizacyjne częściowej lub pełnej instalacji wodnej i kanalizacyjnej w mieszkaniu, domku, biurze lub sklepie. Pewne etapy wykonania usługi w poszczególnych miejscach będą się różnić.

 

1...Zaczynamy od przygotowania przez hydraulika : 

- przyłączy do sieci wodociągowej oraz przyłączy do sieci kanalizacyjnej (domki lub nowo budowane budynki).

 

2...W momencie zakończenia budowy budynku do stanu surowego, wykonujemy dalsze prace hydrauliczne polegające na rozprowadzeniu rur wodnych, kanalizacyjnych oraz przygotowanie systemu ogrzewania.

 

3...Zakończenie usługi polega na sprawdzeniu szczelności, montażu pieca, sprawdzeniu działania układu oraz wypełnieni niezbędnej dokumentacji.

 

 

Dlaczego tak ważne jest prawidłowe wykonanie instalacji wodnej i kanalizacyjnej?:   

   

Instalacje wodne i kanalizacyjne muszą być sprawne na lata, dlatego tak ważne jest ich przygotowanie przez wykwalifikowanego hydraulika. Solidne wykonanie i bezawaryjność skutkują ogromnym zadowoleniem mieszkańców, oraz poczuciem bezpieczeństwa.

 

Oszczędzają pieniądze z dwóch powodów:

 

1...  Ekonomika pracy. 

2...  Brak awaryjności.

 

Kiedy powinniśmy pomyśleć o instalacji wodnej i kanalizacyjnej?:   

   

Na temat instalacji wodociągowej i kanalizacyjnej należy pomyśleć już w fazie pierwszych kroków w budowie domu. Pomimo tego że wykonuje się ją w dużej części w momencie gdy zostanie zakończony stan surowy to wcześniej należy przeprowadzić część prac.

Obowiązkowo trzeba przygotować wyprowadzenia przyłączeń do sieci wodno-kanalizacyjnej oraz dostosować ich lokalizację do planowanych bądź istniejących przyłączy. Pamiętaj, że sposób dopływu wody oraz wykonania odprowadzenia powinien być określony w pozwoleniu na budowę.

Lokalizacja   własnego  ujęcia  wody   oraz   zbiornika bezodpływowego  tzw szamba  lub przydomową oczyszczalnię ścieków należy mieć uwzględnione w planie zagospodarowania przestrzennego co należy zgłosić w starostwie.

Po przygotowaniu projektu oraz przyłączy , należy rozplanować (zaprojektować ) instalację wodną wewnątrz budynku. Musi ona być dokładnie przemyślana oraz poprowadzona w miejscach, w których nie jest narażona na zniszczenia, przewiercenia lub uszkodzenia spowodowane innymi działaniami. 

 

ja 

Udrażnianie rur kanalizacyjnych, oczyszczanie rur kanalizacyjnych.

Na czym polega usługa?

 

W ramach tej usługi wykonuję, udrażnianie rur kanalizacyjnych spiralą elektryczną. Spirala elektryczna dużo lepiej radzi sobie z różnego rodzaju zatorami niż sprężyna ręczna. Dodatkowo posiadam różnego rodzaju głowice m in. do twardszych zatorów, przepychającą oraz oczyszczającą w rozmiarze 100 mm. 

Długość rur kanalizacyjnych jaką mogę udrożnić spiralą elektryczną, zależna jest od średnicy rury, poniżej znajdą Państwo informację na jaki zakres przy jakiej średnicy spirala elektryczna jest efektywna. 

Tabela średnic rur kanalizacyjnych i odległość pracy:

Rura fi 32 - fi 40    odległość od 5 - 8 metrów;

Rura fi 50              odległość do 25 metrów;

Rura fi 100 - fi 160 odległość do 34 metrów.

W usłudze udrażniania rur kanalizacyjnych, którą Państwu proponuję staram się zachować pełen profesjonalizm, oraz uwagę żeby rura, którą się zajmuję była jak najdokładniej udrożniona oraz oczyszczona. Pewnego razu klient powiedział, że wykonuje swoja pracę z pasją. Rozbawiło mnie to trochę ponieważ raczej trudno mieć pasję do udrażniania rur. Jednak z jednym miała rację - lubię dobrze wykonać swoją pracę.

Przy usłudze udrażniania rur standardowo nie udzielam gwarancji, jednak jest możliwość jej wykupienia za dodatkową opłatą - 70 zł. Gwarancja wówczas jest udzielana na okres 3 miesięcy lub jednego przyjazdu. Brak standardowej gwarancji jak przy innych usługach jest spowodowany tym, że rura bez powodu się nie zatyka. Zawsze jest przyczyną niewłaściwe użytkowanie instalacji lub jej niewłaściwy montaż. 

 

Jak prawidłowo użytkować instalacje kanalizacyjną?

 

Instalacja kanalizacyjna, która jest prawidłowo wykonana nie stwarza wielu problemów. Jednak warto o nią dbać zawczasu. Pomimo, że są zachowane minimalne spadki, nie ma zbyt wielu kolanek; przy długiej instalacji spływ oraz przepływ nieczystości może być spowalniany w zależności od tego co wrzucamy do kanalizacji. Rury kanalizacyjne są przeznaczone do odpływu fekali, papieru toaletowego, odpadów drobnych kuchennych. Często zdarza się, że niestety do rur trafiają rzeczy, które nie powinny tam trafiać : podpaski, zupa z garnka wraz z dużymi kawałkami marchwi, głowy i układ kostny ryb, pogniecione kartki papieru i wiele innych rzeczy które czasami ciężko sobie wyobrazić, że mogą w ogóle tam trafić.

Kolejnym sposobem na zadbanie o swoją  instalację kanalizacyjną jest co jakiś czas oczyszczanie jej we własnym zakresie środkami chemicznymi.

Możecie Państwo również u mnie zamówić taką usługę i co jakiś czas mogę przyjechać i zadbać o instalację kanalizacyjną stosując dość silny i skuteczny środek chemiczny oczyszczający dno rury.

Zadbanie o swoją instalację kanalizacyjną możecie zacząć już na etapie jej montażu wybierając odpowiedniego fachowca.

 

Jakich błędów unikać podczas montażu instalacji kanalizacyjnej?

 

Żeby przez długie lata nie korzystać z mojej usługi udrażniania rur kanalizacyjnych, Państwa instalacja od samego początku musi być wykonana prawidłowo. Prawie wszystkie instalacje kanalizacyjne, w mieszkaniach, domach, blokach są wykonane systemem grawitacyjnym, ale wystarczy kilka niewielkich błędów, aby stała się ona najgorszą zmorą naszego życia. dająca nam niepewność wykonywania codziennych czynności. Zapchana toaleta - największy koszmar użytkownika instalacji kanalizacyjnej, nie wspominając już o wybijającym brodziku resztkami z toalety.

Unikaj psudo-fachowców. 

Konsultuj projekt ogólny z doświadczonym hydraulikiem. 

 

Najważniejsze zasady montażu instalacji kanalizacyjnej?

 

 

 

Biały montaż.

Montaż wanien, brodzików, sedesów, umywalek, bidetów, kabin prysznicowych, paneli prysznicowych.

Na czym polega usługa?

Usługa białego montażu jest związana z montażem wszystkich urządzeń sanitarnych w łazienkach, kuchniach, lokalach gastronomicznych, gabinetach lekarskich i w wielu innych miejscach. Poza samym fizycznym montażem, w skład usługi wchodzi wykonanie odpowiednich uszczelnień, odprowadzeń kanalizacyjnych, regulacji (np. drzwi kabin prysznicowych, regulacji zaworów spustowych oraz napełniających) i wielu innych czynności związanych z ostatecznym funkcjonowaniem urządzeń sanitarnych.

Możecie się Państwo skontaktować ze mną również przed zakupem urządzeń, spróbuję pomóc w odpowiednim doborze wskazanym dla Państwa potrzeb, funkcji jaką mają pełnić oraz wizualnymi i praktycznymi wskazówkami.

 

Jakie występują urządzenia sanitarne?

- kabiny prysznicowe,

- brodziki,

- wanny,

- umywalki,

-  toalety,

- zlewy,

- baterie,

- panele prysznicowe,

- piece,

- podgrzewacze,

- dmuchawy,

- syfony i wiele innych urządzeń sanitarnych.

 

FAQ - Najczęstsze pytania do hydraulika - 4.9 out of 5 based on 8 votes